YAYLIM KÖY TAVUĞU

Şarküteri Ürünleri
Kuru Yolum Tavuk
Horoz eti

DOĞAL TAVUK

Başhüyük köyündeki üreticimiz kendi arazisinde yaklaşık 1 yıl doğal besi yapar. Yem olarak arpa ezmesi ve diğer doğal hububatlar verilir. Diğer endüstriyel yemler verilmez. Helal kesim ve kuru yolum yapılır. İçi temizlenir. Tüy kalmayacak şekilde ütme işlemi yapılır. Tertemiz paketlenir ve soğutulur. Şoklanmadan mağazamıza gelir. Biz de dondurmadan müşterilerimize teslim ederiz. Dileyen hiç dondurulmamış olarak hemen pişirir. Dileyen sonra pişirmek üzere buzluğuna koyar. Bu eşsiz lezzet kaynaklarını keşfetmeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz.
Mağazamızda sezonunda yöresel üreticiler tarafından doğal şartlarda yetiştirilen tavuk eti bulabilirsiniz.

Köydeki üreticimiz yem olarak arpa ezmesi ve doğal hububatlar kullanır. Hijyenik kesim. Hazır paketlenmiş olarak şoklanmadan taze kesim olarak satışa sunulur.

Anahtar kelimeler: doğal tavuk gezen tavuk, köy tavuğu, köy tavuğu nerede satılır, yaylım tavuk, kuru kesim tavuk, kuru kesim köy tavuğu, kuru yolum tavuk, organik tavuk, organik tavuk fiyatları, yaylım tavuk, organik tavuk fiyat, köy tavuk fiyatları, köy tavukları, köy tavugu satanlar, organik tavuk fiyat, gimdes helal tavuk, helal tavuk, kuru yolum tavuk markaları, helal sertifikalı tavuk, kuru yolum tavuk fiyatları, helal tavuk markaları,

 • Kalite
  %
 • Doğallık
  %
 • Sağlıklı
  %
 • Lezzetli
  %
Bu ürünü paylaşın:

Sizin İçin Önerdiklerimiz: